(097) 777-57-50
г. Киев, переулок Музейный, 2 В, оф. 410

Публикации

За які порушення ПДР можна потрапити за грати?
10 октября 2017
За які порушення Правил дорожнього руху можна потрапити за грати?

Чимало водіїв вважають, що покарання за порушення Правил дорожнього руху (ПДР) обмежується виключно штрафом або позбавленням права керування транспортним засобом. Однак, чинне законодавство України передбачає чимало правопорушень, у разі вчинення яких водій може бути притягнутий до відповідальності у вигляді адміністративного арешту, арешту, обмеження або позбавлення волі.

Водій може бути притягнутий до покарання у вигляді адміністративного арешту на строк від 5 до 10 діб, якщо протягом року він двічі буде притягнутий до відповідальності за керування транспортним засобом, що має несправності системи гальмового або рульового керування, тягово-зчіпного пристрою, зовнішніх світлових приладів (темної пори доби) чи інші технічні несправності, з якими відповідно до встановлених правил експлуатація його забороняється, або переобладнаний з порушенням відповідних правил, норм і стандартів, а також за керування водієм транспортним засобом, що підлягає обов'язковому технічному контролю, але своєчасно його не пройшов.

У випадку залишення водієм місця дорожньо-транспортної пригоди, до якої він причетний, до нього може бути застосовано адміністративний арешт на строк від 10 до 15 діб.

В'їзд на залізничний переїзд у випадках, коли рух через переїзд заборонений, може стати причиною для  адміністративного арешту на строк від 7 до 10 діб. Якщо вказане порушення вчинене під час надання послуг з перевезення пасажирів або під час перевезення небезпечних вантажів, строк покарання може становити від 10 до 15 діб.

Адміністративний арешт на строк 15 діб може чекати на водія, який після ДТП за його участю вживав алкоголь, наркотичні, а також лікарські препарати, виготовлені на їх основі (крім тих, що входять до офіційно затвердженого складу аптечки або призначені медичним працівником), або після того, як транспортний засіб був зупинений на вимогу поліцейського, до проведення уповноваженою особою медичного огляду з метою встановлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують його увагу та швидкість реакції, чи до прийняття рішення про звільнення від проведення такого огляду.
 
У разі злісної непокори законному розпорядженню або вимозі поліцейського при виконанні ним службових обов'язків, до водія може бути застосовано захід у вигляді адміністративного арешту на строк до 15 діб.
 
Кримінальне покарання у виді арешту на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років може чекати на водія в разі порушення ним правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту, якщо воно спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження. Для прикладу, однією з ознак ушкодження середньої тяжкості є розлад здоров'я потерпілого більш як 21 день.
 
Якщо вищевказане порушення спричинило смерть потерпілого або заподіяло тяжке тілесне ушкодження, водій буде покараний позбавленням волі на строк від 3 до 8 років. Ознаками тяжкого тілесного ушкодження є небезпека для життя, втрата будь-якого органа або втрата органом його функцій, душевна хвороба, розлад здоров'я, поєднаний зі стійкою втратою працездатності не менш ніж на одну третину, переривання вагітності, невиправне знівечення обличчя.
 
У випадку, коли порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту спричинило загибель кількох осіб, водій буде нести відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.
 
Якщо Вам загрожує ув'язнення за порушення Правил дорожнього руху, звертайтеся до адвоката по ДТП за тел. (063) 356-45-21.

Еще публикации:
Як правильно скласти боргову розписку
18 июля 2017
​На сьогодні розписка залишається найпоширенішим серед населення способом фіксації боргового зобов’язання. У...
Як зняти арешт з рахунків підприємства
22 мая 2017
Порядок накладення арешту на грошові кошти у виконавчому провадженні, які розміщенні на рахунках підприємства у...
Как правильно заключить договор аренды земли.  Законодательство Украины
17 мая 2017
Закон Украины «Об аренде земли» четко регламентирует каким образом должна оформляться аренда земли...
Абоненске обслуговування агрокомпаній
28 декабря 2016
Ни для кого не секрет, что успешное функционирование предпринимателя во многом зависит от умения ориентироваться...